Леверкузенський «Баєр» — достроковий чемпіон Німеччини

Леверкузенці розпочали матч досить нервово, багато помилялися, однак гол на 25-й хвилині дещо підняв дух господарів. «Баєр» пішов у позиційну атаку: Телла віддав передачу з правого флангу на Гофманна, той намагався пробити, але Хуліан Малатіні сфолив у власному штрафному. Після перегляду VAR арбітр призначив 11-метровий удар. Боніфас підійшов до позначки й пробив, воротар вгадав напрямок м’яча, але не втримав його в руках — 1:0.

Бременський «Вердер» створив небезпеку лише двома подачами під кінець першого тайму, які Градецький відбив на дальню штангу.

Після перерви команда Хабі Алонсо продовжила тиснути. І на 59-й хвилині після подачі з кутового Ґраніт Джака переправив м’яч у сітку воріт з-за меж штрафного — 2:0. Неймовірний гол швейцарця!