ЗСУ ліквідували магаданського "Ван Дамма"

Збройні сили України ліквідували магаданського "Ван Дамма", який служив у 35-й загальновійськовій армії та творила звірства у Київській області на початку вторгнення.

Про це повідомляє Telegram-канал "OSINT Georgia".

Федерація кікбоксингу росії 2 листопада повідомила, що в Україні ліквідували президента Федерації кікбоксингу Магаданської області, заступника командира взводу, командира виділення розвідроти Олега Кадочнікова, якому було 36 років.

OSINT-досліднику вдалося знайти стару сторінки окупанта, який востаннє оновлював її у 2009 році. На ній ліквідований росіянин вказав те, що проходив військову службу з 2006 року у підрозділах, які знаходяться у складі 35-ї загальновійськової армії.

Даних про те, де Кадочніков проходив службу під час вторгнення немає, але враховуючи його послужний список, то він міг повернутися в 35-у армія. Можливо, він навіть проходив службу в 64-й бригаді з Хабаровська, яка брала участь у звірствах на Київщині.

 

Нагадаємо, Збройні сили України продовжують нищити окупаційні війська російської федерації на усіх ділянках фронту. Лише за останню добу, 28 листопада, були знищені 480 окупантів. Також знищені 3 танки і 5 бойових броньованих машин.

stopcor.org

02.12.2022