Про нас

Ідея сайту «Книга Героїв України» народилась під час анексії української Автономної Республіки Крим Російською Федерацією 2014 року.
 
У кінці лютого — початку березня 2014 перекинуті з Росії і кримських баз Чорноморського флоту РФ війська без розпізнавальних знаків, скориставшись моментом зміни влади в Україні внаслідок Євромайдану, окупували Кримський півострів.
 
Захоплення Донецька сепаратистами попри активний спротив більшості населення відбулося протягом квітня 2014 року, внаслідок чого Донецьк перейшов під контроль терористичного угруповання «Донецька народна республіка» і став центром цього угруповання. Внаслідок боїв між сепаратистськими підрозділами та збройними силами України, а також численних диверсійних актів, місто зазнало значних руйнувань, а велика кількість мешканців була змушена покинути місто.
 
Луганська народна республіка — окупаційний маріонетковий режим, встановлений Російською Федерацією на окупованій нею території окремих районів Луганської області України, самоназва квазідержавного терористичного утворення.
 
13-14 квітня 2014 озброєні прихильники самопроголошеної "Донецької народної республіки" обстрілюють бійців антитерористичного підрозділу СБУ, спрямованих до Слов'янська. У зіткненні гине капітан СБУ Геннадій Біличенко - його вважають першим українським силовиком, який загинув у конфлікті на Донбасі.
 
Увечері того ж дня Рада національної безпеки та оборони України (РНБО) ухвалює рішення "Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України", яке досі захищене грифом "таємно".
 
На цьому сайті будуть розміщені біографії усіх Героїв України. Хочемо звернутися до всіх, хто має або може зібрати інформацію - поділіться нею з нами через нашу пошту @@@@@gmail.com ми шукаєм будь-яку інформацію про загиблих, поранених, ветеранів, волонтерів.
 
Нам відомо про існування схожих проектів, але це буде найбільша збірка інтерв'ю. На даний момент наша команда не бачить перешкод для існування аналогічних проектів і висловлюємо свою повагу всім, хто працює в цьому напрямку і ми завжди відкриті до співпраці. 
 
"Книга Героїв України" - це не комерційний сайт, який розвивається лише за допомоги наших редакторів. Ми збираємо інформацію за допомогою відкритих джерел та офіційних документів. Всі біографії пишуться спеціально для сайту і в міру можливості намагаємося отримувати інформацію у родичів або близьких людей загиблих. Саме це є причиною повільного розміщення матеріалу, але якість того варта! Що стосується технічної частини - ми постійно покращуємо і допрацьовуємо її, щоб в результаті отримати унікальний сайт-енциклопедію і звичайно ж відкриті для ваших ідей і пропозицій. Всі біографії будуть розміщені чотирма мовами: українською, англійською, польською та російською. Переклади здійснюють професійні перекладачі.
 
Надіслати свою історію:
Пошта проекту: @@@@@gmail.com
 
Пропозиції та співпраця зі ЗМІ:
Керівник проекту: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.